Naprawa betonu

Naprawa betonu

Naprawa betonu

Naprawa betonu (renowacja betonu) jest kolejnym obszarem działalności naszej firmy. Zagrożeniem dla konstrukcji betonowej są pęknięcia, rysy, korozja zbrojenia. Konstrukcja w następstwie słabnie, co z czasem może doprowadzić nawet do katastrofy budowlanej. Renowacja betonu wymaga doboru odpowiedniego typu materiałów. Muszą być tutaj użyte materiały o charakterze specjalistycznym. Najlepszym wyborem będzie użycie materiału, który jest kompatybilny z materiałem, z którego wykonane jest podłoże. Materiały muszą pełnić funkcję naprawczą, ale również zabezpieczającą. Muszą one chronić konstrukcję przed groźnymi czynnikami z jej otoczenia, jak również uniemożliwić dalszą degradację konstrukcji. Naprawa betonu jest powszechnie wykonywaną metodą w budownictwie, chociaż sam beton jaki materiał jest odporny i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Nie można bowiem zapominać, że oddziałują na niego bardzo często negatywne czynniki. Interwencje są również bardzo często następstwem błędów na etapie projektowania, wykonania i wbudowywania masy betonowej.

Naprawa betonu jest kolejnym obszarem działalności naszej firmy. Zagrożeniem dla konstrukcji betonowej są pęknięcia, rysy, korozja zbrojenia. W następstwie tego konstrukcja słabnie, co z czasem może doprowadzić nawet do katastrofy budowlanej.

Renowacja betonu wymaga doboru odpowiedniego typu materiałów. Należy użyć materiałów o charakterze specjalistycznym. Najlepszym wyborem będzie materiał kompatybilny z tym, z którego wykonane jest podłoże. Materiały muszą pełnić funkcję naprawczą, ale też zabezpieczającą, a ponadto chronić konstrukcję przed groźnymi czynnikami z jej otoczenia, jak również uniemożliwić dalszą degradację konstrukcji.

Naprawa betonu jest powszechnie stosowaną metodą w budownictwie, chociaż sam beton to materiał odporny, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Nie można bowiem zapominać, że oddziałują na niego bardzo często negatywne czynniki. Interwencje i konieczność naprawy betonu są również bardzo często następstwem błędów na etapie projektowania, wykonania i wbudowywania masy betonowej.


SIEDZIBA WARSZAWA

Hydrostop-3 Sp. z o.o.

ul. Bruszewska 10, 03-046 Warszawa,
Polska Numer KRS 0000321917 NIP 524-267-68-38
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS,
ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa
Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł

ODDZIAŁ WARSZAWA:

E-mail: biuro@hydrostop3.pl
Kom. +48 513 670 749 (Anna)
Kom. +48 507 271 952 (Bartosz)

BIURO:

E-mail: biuro@hydrostop3.pl

ODDZIAŁ KATOWICE:

Łukasz Guz
E-mail: l.guz@hydrostop3.pl
Kom. +48 506 063 147

BIURO:

Tel. +48 530 022 327