Iniekcja ciśnieniowa

Iniekcja ciśnieniowa to jeden z głównych obszarów wykonywanej przez nas działalności. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji zleceń, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane prace.

Iniekcja ciśnieniowa to metoda, która sprawdza się szczególnie w przypadku przecieków, ponieważ jest jedną z najskuteczniejszych form uszczelniania. Ze względu na fakt, że wiele budynków nie ma właściwej izolacji, iniekcje ciśnieniowe mają ogromne znaczenie. Dodatkowo izolacja może ulegać uszkodzeniom w wyniku działania różnych procesów i szkodliwych czynników.

Jakie zastosowanie ma iniekcja ciśnieniowa?

Iniekcje ciśnieniowe wykorzystywane są w przypadku wszelkiego rodzaju pustek i dylatacji. Przy pomocy tej techniki wykonuje się również proces wzmacniania (klejenia konstrukcji) oraz proces stabilizacji gruntu. Samą iniekcję ciśnieniową można wykonywać w elementach, które są zbudowane z betonu, kamienia czy też cegły, co czyni tą technikę niezwykle uniwersalną. Można ją również stosować w połączeniach tych elementów z elementami stalowymi i żeliwnymi.

Prześlij zapytanie o cenę lub termin realizacji iniekcji ciśnieniowej: 

    Prześlij zapytanie

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Treść wiadomości